درباره دکتر فووت

کلینیک های دکتر فووت ایران امروزه با تجهیزات بروز تشخیصی و درمانی منطبق با تکنولوژی های روز دنیا و با کیفیتی بین المللی آماده کمک به بیماران ایرانی و مراجعین کشورهای همجوار است . این مراکز تحت هدایت هیئت علمی شامل تمام تخصص ها و فوق تخصص های مرتبط مانند پودیاتری ، ارتوپدی ، جراحی ، جراحی فوق تخصصی عروق ،داخلی ، غدد ، توانبخشی، فیزیوتراپی و طب فیزیکی ، تغذیه ، روانپزشکی و روانشناسی و مجهز به تمام امکانات تشخیصی و درمانی میباشند و به عنوان نمایندگی دکتر فووت کانادا اهداف والای تشخیصی و درمانی را به عنوان اولین گروه پزشکی ایرانی در مقیاس استاندارد برون مرزی دنبال می کنیم .

drfootbuilding.jpg

تیم دکتر فووت

تیم دکتر فووت شامل افراد مجرب, متخصص و جوان هستند که به صورت تخصصی مراجعین را راهنمایی و مشاوره درمانی می دهند. پس از بررسی های لازمه افراد توسط پزشک مربوطه ویزیت میشوند و همچنین ارزیابی ها و معاینات تکمیلی برای افراد انجام می گردد. درمان طبق نیاز فرد و منطبق با گزارش کامل از شرایط فرد انجام می گیرد.
کلینیک پا پزشکی دکتر فووت مرکزی جامع برای ارائه خدمات تخصصی پا و بیماری های مربوط به آن است که مراجعین می توانند با مراجعه به این مرکز به صورت جامع از این خدمات بهره مند شوند.

چه خدماتی در مراکز پاپزشکی دکتر فووت ارائه می گردد

  • ویزیت توسط متخصصین پاپزشکی (پودیاتری)
  • ارزیابی الگوی توزیع فشار در پا توسط اسکنر های دو بعدی
  • ارزیابی های بیومکانیکی و ساختاری پا توسط متخصصین مجرب مطابق با به روزترین مقالات دنیا
  • درمان های تخصصی (دارو درمانی, توانبخشی, جراحی های سرپایی و ...)
  • قالب گیری ساختار پا از طریق اسکنرهای سه بعدی
  • ساخت انواع ارتزهای درمانی نظیر کفی, کفش و... برای طیف وسیعی از اختلالات توسط دستگاهای کامپیوتری بدون دخالت دست
  • ورزش درمانی و حرکات اصلاحی برای کودکان و بزرگسالان توسط متخصصین این رشته

همکاران ما

 مراکز دکتر فووت کانادا در ایران در زمینه همکاری مستمر و پویا با سازمان ها و ارگان های بین المللی موفق به ایجاد بستر مناسبی در جهت افزایش دانش و بروزرسانی کیفیت خدمات و تکنولوژی به سطح جهانی در زمینه علم پودیاتری شده است.

تشکلات سازمانی دکتر فووت

درکشور ما ایران باعث افتخار است که همگام با کشورهای پیشرفته به این علم نوظهور در بهداشت و درمان یعنی بهداشت و سلامت و بیماریهای پا در مقیاس دانشگاهی توجه شده و شروع به سرمایه گذاری در این مقوله اغاز گردیده و البته در سطح عملی و فعالتر یعنی بخش خصوصی انان که به اهمیت این نیاز پی بردند پیشگام شدند و ما با درک این نیاز برای هم وطنان اقدام به تکمیل و تجهیز کاملترین و مجهزترین کلینیک توانبخشی سلامت و بیماریهای پا اقدام نموده و تجهیزات در سطح بالای کیفیت جهانی را در اقدامات تشخیصی و درمانی بکار برده و مردم عزیزمان نیز همگام با ما با درک نیاز خود به مرکزی مجهز و کامل در بیماریهای پا عامل گسترش و بسط این هدف شده اند .

دکتر فووت اولین مرجع رسمی پاپزشکی در ایران

در راستای گسترش علم نوین پاپزشکی و افزایش سلامت ایرانیان،دکتر فووت آماده همکاری با کلیه سازمان ها و ارگان های کشور می باشد.